ORTOMAN ORTODONTİ

2008 Yılından beri “ORTODONTİ” dalında hizmet veren Ortoman Ortodonti Laboratuarımız her türlü Ortodontik Apareylerin yapımını gerçekleştirmektedir. Gelişen sektördeki yenilikleri de takip ederek en yeni ve en kaliteli ürünü, en hızlı şekilde sunmayı hedeflemekteyiz. Tüm malzeme tedarikçi uluslararası firmalarla sürekli temas halinde bulunarak, Avrupalı meslektaşlarımızla bilgi alışverişinde bulunarak, kurs ve seminerlere katılmak suretiyle kendimizi sürekli geliştirme çabası içerisindeyiz.

Tüm çalışanlarımız sertifikalı olup Sağlık Bakanlığı, Sağlık il Müdürlüğü, İş Güvenlik Kurumu, Sosyal Sigortalar Kurumu, Vergi Müdürlüğü gibi tüm yasal gereklilikler eksiksiz olarak Profosyonel anlayışla sürdürülmektedir.
Ülkemizde sınırlı sayıda Üniversite ve Laboratuarda uygulanılabilen Indirect Bonding, Lingual Ortodonti, Herbst ve Clear Aligner gibi özel çalışmalar laboratuarımızda başarıyla gerçekleştirilmektedir.

Tüm sektörlerde olduğu gibi digital teknoloji her geçen gün Ortodonti alanında da yeni imkanlar sunmakta  ve bu yeliliklere uymak kaçınılmaz hale gelmektedir.Dijital Ortodontik Plaklarla tedavi,Dijital Indirect Bonding,Dijital Aparey planlama Dijital Modelleme gibi tüm yenilikleri uygulayabilmekteyiz.

Belkide teknolojinin köklü değişiklikler e yolaçtığı ve büyük kolaylıklar sunduğu branşların başında yer almaktadır Digital Ortodonti.

Gelişen teknoloji işlemleri daha hassas ve hızlı yapmakla birlikte hasta konforunu da arttırmakta.

Bilgi Almak İçin Şimdi Arayın!